مبادله تفاهم نامه همکاری صندوق بیمه کشاورزی با مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی
1399/04/23

تفاهم نامه همکاری فیمابین صندوق بیمه کشاورزی و مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی پیش از ظهر امروز 23 تیرماه 99 در محل ستاد سامانه دیجیتال بیمه کشاورزی مبادله شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، این تفاهم نامه به منظور برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت و توانمندی های طرفین، برای ترویج بیمه کشاورزی در جوامع روستایی و عشایری و افزایش ظرفیت بیمه پذیری بین بهره برداران بخش کشاورزی منعقد شد.

حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی این تفاهم نامه را موجب توسعه بیمه کشاورزی در کشور دانست و اجرای آن را متضمن گسترش فرهنگ بیمه کشاورزی برشمرد.

مؤیدی رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی نیز طی سخنانی از رابطه دیرینه مجموعه ترویج و بیمه کشاورزی به عنوان پتانسیلی ارزشمند نام برد و از آنجایی که موضوع پیوند نزدیک ترویج و بیمه کشاورزی مورد تأکید و همسو با برنامه های راهبردی وزیر جهاد کشاورزی است، توسعه همکاری های فیمابین را خواستار شد.

گفتنی است؛ در حاشیه این مراسم، رئیس مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی و شماری از مدیران این مؤسسه، از ویژگی های خاص عملکردی سامانه دیجیتال بیمه کشاورزی بازدید کردند.

تعداد مشاهده خبر343 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal