امکان تصمیم سازی و افزایش راندمان کاری با راه اندازی سیستم یکپارچه اطلاعات کشاورزی
1399/04/22

رئیس مرکز ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت جهاد کشاورزی گفت: با راه اندازی سیستم یکپارچه اطلاعات کشاورزی امکان تصمیم سازی و افزایش راندمان کاری فراهم می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، کریم احمدی در جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات که امروز یکشنبه با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، بیان داشت: با سیاستگذاری، حمایت و پشتیبانی شورای راهبری فناوری اطلاعات برای راه اندازی سیستم یکپارچه اطلاعات کشاورزی، برآنیم امکان تصمیم سازی و افزایش راندمان کاری فراهم شود.

در این نشست، مهرزاد خرد مجری راه اندازی سیستم یکپارچه اطلاعات کشاورزی نیز گفت: سیستم یکپارچه اطلاعات کشاورزی رویکرد مناسبی از حکمرانی خوب در بخش کشاورزی به ارمغان می آورد که لازمه آن شفافیت در آمار و اطلاعات، پاسخگویی به ذینفعان و ذیربطان و مشارکت در تدوین و طراحی برنامه های بخش کشاورزی است.

شاهرخ رمضان نژاد رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور نیز در این نشست اعلام کرد: امروزه همه ابزارهای مدیریتی و تصمیم سازی، قابل رصد و کنترل است و همه استعداد بخش کشاورزی باید در خدمت تثبیت و کاربردی کردن سیستم یکپارچه مدیریت اطلاعات قرار گیرد تا مزیت های فراوان آن آشکار شود.

تعداد مشاهده خبر598 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal